lamer turkz kınama (1 Viewer)

Credits
89
GreenHack adına yapıyorum konuşmayı ve tüm HACK camiasına

Arkadaşlar turkz kurucusu ile konuştum bugün dostça

Sonra tasarım istedim tasarımcı ile admlik verdim gece 2 oldu bana İndex bastılar

Şu duruma bak admin olduğu yerde İndex basıp icraat diye yayınladılar shshshhshsn

Buna icraat denilmez çakalık denir...

Benimde açıklamalarım var tabi İndex yedik

Greenhack adına yapıyorum
DUYURU

Sevgili HACK camiasına yakışmaz hamle olduğunu soylemek isterim Türk sitesi olmasına rağmen Bizi uyarmadan İndex atmaları Ve İndex smm yolu ile atmaları:D Adama güveniyoruz Bize tasarımcı bul diyoruz Adamda İndex basıyor O kadar para verdim Gene parada değiliz Emek olur insanda Gelip lop diye index atılmaz Haklısınız tamam ne diyim İndex atmakta sizi haklı yapmaz. Buradan türk hacker camiasına şunu demek İstiyorum biz burda İndex yemeyi hak etmedik. Ve greenhack camiası olarak kınıyoruz Başka diyecek sözüm yok. Buda anlaştığımız tasarımcının kanıtı Smm ile İndex yedik arkadaşlar.

Kanıt:

Mectruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
21,591
CF kapatmayıda muhtemelen mirror alabilmek için istemiş, malum cf mirror kaydını engelliyor genelde, burda ayıkmış olman lazımdı ama geçmiş olsun yapılan şey yanlış ve hack sayılmaz.

Credits
89
CF kapatmayıda muhtemelen mirror alabilmek için istemiş, malum cf mirror kaydını engelliyor genelde, burda ayıkmış olman lazımdı ama geçmiş olsun yapılan şey yanlış ve hack sayılmaz.
Hocam haklısınız bende biliyordum
Böyle olacağını bende sandım tasarımcı bir şey yapacak ama gene cf kapatmadimmm ısrar etti kapatmadimmm gene İndex almış

Credits
58
n3hH3G.png
Öncelikle selamlar, yapılan haber başlığını uygun bulmuyorum. Tamam haber yapılır yazılır çizilir ki bu hep böyle olmuştur gereksiz alınganlık ve duyar kasmanın manası yok.

Hack formu kurup index yiyince kınama ıvır zıvır işlere girmenin manası ne?

Peki neden index? Hiç düşündünüz mü bu arkadaşların hemen göstereyim

Bu arkadaş 17 sinden gün almış kendisinede dedim allah uzun ömürler versin fakat Bu arkadaşların CC ile uğraştığını görünce arkadaşa ve yönetim ekibine olan fikrim değişti bknz:

4E6427D6-B323-4CDA-9B59-CCEE26BE6582.jpeg

Veya yukarıda yazıdğın gibi türk sitesiysen neden türk sitesi hackleyip dblerini leak ediyorsun hiç düşünmedin mi yukarıda yazarken ben bunları yaptım ama sonuçları olur mu olmaz mı diye

F2A80816-7C63-424F-A273-77F284365957.png

Eh tamam bunlara da tamam, Türk sitesisiniz burada Turkz kınama diyorsunuz

Beyler hiç düşünmediniz mi. böyle işlere karışıp başkalarının arkasına saklanmayı erkeklik mi sanıyorsunuz veya haber girdirip insanların anasına bacısına sövdürmeyi

Türkiye cumhuriyeti Halk sağlığı yönetimi sistemini satarken de türk sitesiymiydiniz Luci bunlarıda açıkla olur mu

Tek kalemde ağzımı bozmadım bozmayıda düşünmüyorum.

Credits
89
n3hH3G.png
Öncelikle selamlar, yapılan haber başlığını uygun bulmuyorum. Tamam haber yapılır yazılır çizilir ki bu hep böyle olmuştur gereksiz alınganlık ve duyar kasmanın manası yok.

Bu arkadaş 17 sinden gün almış kendisinede dedim allah uzun ömürler versin fakat Bu arkadaşların CC ile uğraştığını görünce arkadaşa ve yönetim ekibine olan fikrim değişti bknz:

Ekli dosyayı görüntüle 6725

Veya yukarıda yazıdğın gibi türk sitesiysen neden türk sitesi hackleyip dblerini leak ediyorsun hiç düşünmedin mi yukarıda yazarken ben bunları yaptım ama sonuçları olur mu olmaz mı diye

Ekli dosyayı görüntüle 6726

Beyler hiç düşünmediniz mi. böyle işlere karışıp başkalarının arkasına saklanmayı erkeklik mi sanıyorsunuz veya haber girdirip insanların anasına bacısına sövdürmeyi

Türkiye cumhuriyeti Halk sağlığı yönetimi sistemini satarken de türk sitesiymiydiniz Luci bunlarıda açıkla olur mu

Tek kalemde ağzımı bozmadım bozmayıda düşünmüyorum

n3hH3G.png

Ekli dosyayı görüntüle 6725

Ekli dosyayı görüntüle 6726

Tek kalemde ağzımı bozmadım bozmayıda düşünmüyorum.
İlk başta o işleri zaten bıraktım sonra forum sayfası kurdum ne anlatmaya çalışıyorsun sennn?

Credits
58
Beni illegalden vurmaya calısıyorsun ama sen illegalin icinde.. cc ile domain alıp bastın hep
Beni tanıyan çok iyi bilir ki hiç işim olmadı olmaz da ama senin ortağın loki midir nedir o eleman carding eğitim seti paylaşıtırmadı mı öyle mesajları silip geçmek ile olmaz bu işler

https://archive.is/xdYGf

Milleyetçiyim diyip formunda türk cb siteler barındırman felan ilginçç

He varsa bir kanıtın cc kullandığıma dair gönder gelsin

Credits
89
Beni tanıyan çok iyi bilir ki hiç işim olmadı olmaz da ama senin ortağın loki midir nedir o eleman carding eğitim seti paylaşıtırmadı mı öyle mesajları silip geçmek ile olmaz bu işler

https://archive.is/xdYGf

Milleyetçiyim diyip formunda türk cb siteler barındırman felan ilginçç

He varsa bir kanıtın cc kullandığıma dair gönder gelsin
Tüm sanal biliyor türk datası paylaştığım şey pub data o zaman Facebook datası paylaşan kişilerdemi suç kes sesini yeter artık size güvendik admin panelini verdik sende bize İndex attın ne hakla konuşmaya çalışıyorsun sunucu benim amk lokinimi Loki diyorsun birde ne hakla o İndex loki için atsanda bana karşı olmuştur kardeşim boş yapma

Credits
58
Tüm sanal biliyor türk datası paylaştığım şey pub data o zaman Facebook datası paylaşan kişilerdemi suç kes sesini yeter artık size güvendik admin panelini verdik sende bize İndex attın ne hakla konuşmaya çalışıyorsun sunucu benim amk lokinimi Loki diyorsun birde ne hakla o İndex loki için atsanda bana karşı olmuştur kardeşim boş yapma

Balım okadar acizsinki 100 tane şey saydım hala pub data diyorsun, reçete paneli de mi pub hsys de mi pub delikanlı ol olun az sızlanma, dün yalvarıyordun bugun boş yapmalar felan 🥲

Credits
58
Ben data konusu açtım sen ne diyorsun kes sesini eskiden sorgu yapan insanlar burda bana laf atmaya çalışıyor sana ne diyorum illegal bıraktım yeni Forum açtım

Buna bakarsan rootayyıldiz illegal deydi şimdi artık normal takılıyor artık boş yapma bıktım reis o günler grubunda bille dedim checker sitesinde adminim hiç girmiyorum diye çünkü illegal bıraktım anladimi yeter
Tekrarlıyorum kanıt at bakım kanıt attt

Credits
26
Her ne kadar arkadaş eskiden illegal de olsa bille gene uyarın pat diye gece 2 de İndex basılmaz

İmhatiminin wiston admin oda illegal bıraktı normal şey kişi eskiden illegal de takılmış bu fark etmez adam ne diyor darbetr bıraktım
Greenhack forumunu kurdum diyor
Sende akşam İndex bastın en azından uyarmaya hakkınız vardı

Credits
36
işin rengi değişmeye başladı.. CC girdi işin içine ... burnuma pis kokular geliyor... zer0day ın iddiaları vahim..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar