Haber Ünlü fenomen takipçileri arasında çekiliş yaptı, kazananla cinsel ilişkiye girecek (1 Viewer)

Elessya 

ElessyaSEC.com
yenixzzza
Katılım
Ağu 29, 2020
Mesajlar
5,774
Credits
35,197
25 yaşındaki sosyal medya fenomeni Sabrinna Cabral'dan şaşırtan bir hareket geldi. Göğüs küçültme ameliyatının parasını toparlamak adına takipçileri arasında çekiliş yapan Cabral, kazananlarla ilişkiye gireceğini söyledi. Cabral'ın bu hareketi eleştirilmesine neden oldu.

Brezilya'da yaşayan sosyal medya fenomeni Sabrinna Cabral, son günlerde yaptıklarıyla gündemden düşmüyor. Göğüs ölçülerini küçültmek için estetik operasyon yaptıracağını açıklayan Cabral, parasının yetmemesi üzerine ilginç bir yönteme imza attı.

AMELİYAT PARASINI TAKİPÇİLERİNDEN ÇIKARACAK​

Fenomen isim estetik ameliyatının ücretini takipçilerinden alacak. Cabral, sosyal medyadan yapacağı bir çekilişle 5 talihli isimle geçireceği zamanın sonunda ise estetik operasyonu için gerekli olan parayı toplayabileceğini itiraf etti ve takipçileri arasında çekiliş gerçekleştirdi. Kazananlar önümüzdeki günlerde belli olacak.

ÖNCE ŞAKAYDI SONRA GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ​

Sosyal medyadaki cinsel ilişki çekilişi fikrinin şaka olarak ortaya çıktığını ifade eden Cabral, "Estetik ameliyat için bekleme listesindeydim. Bu prosedür çok pahalı. Bu çekilişi şaka olsun diye yapmaya karar verdim. Ancak o kadar yoğun bir taleple karşılaştım ki bir anda gerçeğe dönüştü" dedi.

unlu-fenomen-takipcileri-arasinda-cekilis-yapti-15283492_2912_m.jpg

Verse Çakmam Bu Arada.
 
Son düzenleme:

Kaisareia 

Düzenli Ordu
cracker
Katılım
Haz 26, 2019
Mesajlar
2,761
Credits
7,250
olm çingene lan bu üzerine 50 bin çıksalar bırak yatmayı aynı odada durmam amk

@TeSo bu mesajı yazdıktan sonra tüplü televizyondan yansıması nihajjajhahgajaja kehkeh: kehkeh: kehkeh:

norman-FilmLoverss.jpg
 
  • Haha
Tepkiler: BQX

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst